Brno jede do Pardubic pro tři body

V pátek vyzvou Pardubice Kometu Brno a my musíme kurz dva na hostující tým brát. Kometa je momentálně na šestém místě, ale ještě to není ono a dá se říct, že se nedaří, Pardubice jsou na tom o poznání hůře, jelikož vymetají samotné dno tabulky.

Kometa předvádí zajímavý hokej, ale často se trápí v koncovce. Když se nějaký zápas v této sezoně podaří vyšším rozdílem vyhrát, následně přijde zaváhání. Brno má z posledních šesti zápasů rovnou čtyři prohry a my nevěříme, že ztratí zrovna proti Pardubicím. Body jsou potřeba jako sůl a tým odjel s vidinou plného bodového zisku. I vedení pracuje na plné obrátky a z Vítkovic získali nové tváře. Šimon Stránský a Daniel Krenželok přichází jako posily a dnes už nastoupí.

Pardubicím se nedaří! Po finanční stránce je to velice špatné, po té herní ještě horší. Poslední místo mluví za vše. V posledním zápase sice dokázaly uhrát na Spartě remízu, ale zrovna od Sparty se to dá čekat, jelikož pravidelně ztrácí body úplně zbytečně. Do týmu nyní přišel Michal Vondrka, ten sice loni zářil, ale letos je to jedna velká bída. Myslíme si, že zde dohraje sezonu a následně si najde nové angažmá.

Pokud se podíváme na Brno, které prohrálo s Libercem i na Kladně (vždy obdrželi pět branek) a následně porazili doma Plzeň, tak dnes mají ideálního soupeře k tomu, aby získali tři body a skalp Plzně potvrdili. I když je letos možné úplně vše a několikrát jsme to viděli, o kvalitě a rozpoložení týmů se zde nemusíme ani bavit. Dáváme čistou dvojku v kurzu 2.00!

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.