Jelikož nám chodí denně mnoho dotazů, rozhodli jsme se, že ty nejčastější sepíšeme a zveřejníme. Pokud ale máte i jiné, v sekci kontakt naleznete několik možností, jak se s námi spojit. Vždy se snažíme odpovědět co nejdříve.

Jaký je rozdíl mezi tipy zdarma a premium členstvím?
Všichni dobře víme, že dnes nemusí vyjít ani kurz 1.10. Je velice obtížené vybrat na jedno kolo Extraligy tip, kterému věříme nejvíce. Zápasy si tedy vypíšeme a následně děláme vyřazovací metodu. Svou roli na tom má zranění, naše interní informace a aktuální forma týmu. Jelikož už máme tuzemský hokej nakoukaný a sestavy známe téměř z hlavy, dáváme hodně na pocit. Zápas, který zůstane poslední, volíme jako premium tip. Logicky nám jde hlavně o to, aby vycházely placené tipy. Tipy zdarma se snažíme držet v určité kvalitě, nebojíme se však více riskovat.

Když to umíte, proč chcete za tipy platit?
Stránka Extraliga.net nás spojuje, abychom pracovali jako jeden tým. Pravidelně se scházíme a probíráme následující duely. Členství stojí pouze 1490,- Kč, což je na dnešní poměry solidní cena. Budujeme něco, co má smysl, a proto jsou finance důležité. Zároveň nás to také motivuje a naše soustředěnost nepolevuje. Troufáme si říct, že je tu maximálně jedno podobné sázkové poradenství, které funguje stejně dlouhou dobu. Čas = peníze a pokud nám někdo dává informace, tak určitě ne zdarma. Musíme mu alespoň na “kafe” dát, což zaručuje, že máme čerstvé kurzy a sestavy víme s předstihem.

Za kolik mám sázet?
Setkali jsme se s řadou sázkařů. Někdo rád sází stabilně a dlouhodobě. Někdo rád riskuje, někdo sází své tipy a přidává k tomu i ty naše. Zlatá střední cesta je mít alespoň na deset sázek. My se věnujeme jenom hokeji a sázíme pouze Extraligu. Když se nehraje, tak odpočíváme, což je také velmi důležité. Nejde totiž neustále něco sázet a být v plusu. To vás pokaždé vytrestá. Jinak tipům musíte věřit i vy. Pokud tipu nevěříte, klidně ho můžete vynechat. My však pracujeme čtvrtým rokem s úspěšností nad 67%, což nám dělá krásný zisk a výsledky. Není tedy důvod, proč nevěřit.

Máte verifikaci?
Trend verifikace neuznáváme, ale i tak jsme si ji založili. Všichni se dnes ohání verifikací, kde v tom lepším případě mají možná zelenou bilanci, jenže kvalita tipů tomu zdaleka neodpovídá. My raději dáváme méně tipů s vysokou úspěšností, což u sázkových servisů s verifikací nevidíte. Verifikaci máme vedenou v ČESKU, SLOVENSKU i ZAHRANIČÍ. Získáváme tím nové klienty a potvrzujeme naše výsledky. Pokud nám napíšete, nemáme problém vám zaslat odkazy.

Sázkovým poradenstvím se nedá jinak věřit, dělá to totiž každý ňouma… Chápeme to, pojďte s námi klidně na hokej nebo na pivko (Brno, Praha). Rádi poznáváme nové tváře, poslechneme si vaše nápady/názory a pokecáme. 🙂

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.