Časté dotazy

Jelikož nám chodí denně mnoho dotazů, rozhodli jsme se, že ty nejčastější sepíšeme a zveřejníme. Pokud ale máte i jiné, v sekci kontakt naleznete několik možností, jak se s námi spojit. Vždy se snažíme odpovědět co nejdříve.

Jaký je rozdíl mezi tipy zdarma a premium členstvím?
Všichni dobře víme, že dnes nemusí vyjít ani kurz 1.10. Je velice obtížené vybrat na jedno kolo Extraligy tip, kterému věříme nejvíce. Zápasy si tedy vypíšeme a následně děláme vyřazovací metodu. Svou roli na tom má zranění, naše interní informace a aktuální forma týmu. Jelikož už máme tuzemský hokej nakoukaný a sestavy známe téměř z hlavy, dáváme hodně na pocit. Zápas, který zůstane poslední, volíme jako premium tip. Logicky nám jde hlavně o to, aby vycházely placené tipy. Tipy zdarma se snažíme držet v určité kvalitě, nebojíme se však více riskovat.

Když to umíte, proč chcete za tipy platit?
Stránka Extraliga.net nás spojuje, abychom pracovali jako jeden tým. Pravidelně se scházíme a probíráme následující duely. Členství stojí pouze 1490,- Kč, což je na dnešní poměry solidní cena. Budujeme něco, co má smysl, a proto jsou finance důležité. Zároveň nás to také motivuje a naše soustředěnost nepolevuje. Troufáme si říct, že je tu maximálně jedno podobné sázkové poradenství, které funguje stejně dlouhou dobu. Čas = peníze a pokud nám někdo dává informace, tak určitě ne zdarma. Musíme mu alespoň na “kafe” dát, což zaručuje, že máme čerstvé kurzy a sestavy víme s předstihem.

Za kolik mám sázet?
Setkali jsme se s řadou sázkařů. Někdo rád sází stabilně a dlouhodobě. Někdo rád riskuje, někdo sází své tipy a přidává k tomu i ty naše. Zlatá střední cesta je mít alespoň na deset sázek. My se věnujeme jenom hokeji a sázíme pouze Extraligu. Když se nehraje, tak odpočíváme, což je také velmi důležité. Nejde totiž neustále něco sázet a být v plusu. To vás pokaždé vytrestá. Jinak tipům musíte věřit i vy. Pokud tipu nevěříte, klidně ho můžete vynechat. My však pracujeme čtvrtým rokem s úspěšností nad 67%, což nám dělá krásný zisk a výsledky. Není tedy důvod, proč nevěřit.

Máte verifikaci?
Trend verifikace neuznáváme, ale i tak jsme si ji založili. Všichni se dnes ohání verifikací, kde v tom lepším případě mají možná zelenou bilanci, jenže kvalita tipů tomu zdaleka neodpovídá. My raději dáváme méně tipů s vysokou úspěšností, což u sázkových servisů s verifikací nevidíte. Verifikaci máme vedenou v ČESKU, SLOVENSKU i ZAHRANIČÍ. Získáváme tím nové klienty a potvrzujeme naše výsledky. Pokud nám napíšete, nemáme problém vám zaslat odkazy.

Sázkovým poradenstvím se nedá jinak věřit, dělá to totiž každý ňouma… Chápeme to, pojďte s námi klidně na hokej nebo na pivko (Brno, Praha). Rádi poznáváme nové tváře, poslechneme si vaše nápady/názory a pokecáme. 🙂

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.