Členství na celou sezonu a další výhody s Extraliga.net

Jako každý rok vám nabízíme možnost členství na celou sezonu za velmi přijatelnou cenu, kterou doprovází i několik dalších výhod. V sezoně 2018/2019 jsme sklidili velký úspěch a naše tipy měly konečnou bilanci 4316. Letos by to mělo být ještě lepší, protože jsme udělali nový web a připravujeme i další vymoženosti, které nám usnadní zasílání i sázení analýz. Členství nyní stojí 990,- Kč měsíc, což fanoušci chválí a my si jich také samozřejmě vážíme. Pokud si však do 13.09. objednáte členství na celou sezonu, cena bude 3900,- Kč. Zaplatíte tedy tuto částku místo 9900,- Kč (po jednotlivých měsících). I nám to usnadní práci, jelikož se budeme znát a nebudeme muset řešit platby, zasílání upozornění a atd.

Pokud se k nám přidáte na celou sezonu 2019/2020, můžete se těšit na tyto výhody:

– ušetříte cca 5 000,- Kč
– dostanete přístup do našich statistik a verifikaci tipů
– obdržíte pozvánku na vánoční večírek (děláme dva Praha i Brno), kde máte celý večer zdarma pivo
– obdržíte pozvánku na jeden zápas playoff do boxu
– do ceny se počítá i play-off

Víme, že někomu stačí pouze zvýhodněná cena, proto je pouze na vás, zda využijete ostatní výhody, či ne. Samozřejmě chápeme to, pokud chcete být jako sázkař v anonymitě a odebírat pouze naše tipy. Dokud nám to ale vydělává a naše práce má smysl, není se za co stydět. My se snažíme dělat každý rok program, abychom se poznali a zároveň pokecali. Dosud jsme potkali mnoho zajímavých lidí a poslechli si zajímavé názory i myšlenky, které nám pomáhají být stále lepší. Vytvořili jsme si i další kamarády a známé.  Pokud jste si již členství zakoupili, stačí doplatit zbytek ceny a automaticky sem zapadáte.

Pro členství na celý rok uhraďte prosím 3 900,- Kč na účet:

SEZONA ZAHÁJENA (do poznámky zadejte Váš email)

  • 156 euro
  • IBAN:
  • BIC (SWIFT):

Těšíme se na spolupráci. V případě dotazů nám klidně napište. Klucí z Extraliga.net

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.