HC Sparta Praha se vrací po měsíci domů, vyzve HC Litvínov

Dnes se podíváme na duel HC Sparta PrahaHC Verva Litvínov. Jako fanoušci Sparty jsme rádi, že se hokej konečně vrací do O2 areny. Pražané totiž museli čelit sérii venkovních utkání.

Tam se jim nadmíru vedlo a vypadá to, že se naše Spartička konečně rozjíždí. Doma hrála zatím pouze dvě utkání, sedm pak venku. Zvláště poslední čtyři zápasy se povedly, když bodovala ve všech případech. Téměř po měsíci tak uvidíme hrát Spartu doma a hodně nás zajímá, jak si v O2 povede.

Litvínov se také konečně rozjel. Poslední tři duely urval body, což už potřeboval jako sůl. Především skalp proti Hradci je cenný. Jenže právě Hradec prohrál minulé kolo s Vary a ukázal, že je něco špatně. Poslední dvě kola jsme měli celkově zamotané a výsledky byly dosti překvapující. I to se však ve sportu děje.

Pokud se podíváme na tento duel, Sparta by měla doma urvat vítězství. Jenže kurz 1.35 za to určitě nestojí a handicap 1.60 také ne. Sice má jeden z nejsilnějších týmů, ale už několikrát předvedla, že je schopna všeho, zvláště pak v O2 aréně. Dlouho jsme přemýšleli, co dnes doporučit. Líbila se nám sázka na -6.5 branek. Zajímavou volbou je také, že si Michal Řepík připíše alespoň jeden kanadský bod. Jeho dres zdobí kapitánské C, hraje výborně v první lajně a chodí na přesilovky. Také se pravidelně prosazuje. Kurz na tento tip je 1.60. Podle nás je hodnotnější než výhra domácích. Tento duel volíme do tipů zdarma, na zítra pak připravujeme slušnou várku.

Po roce opět můžete využít jedinečnou akci a získat nejúspěšnější PREMIUM tipy na celý rok za akční cenu 3 900 Kč 10 000 Kč. Zaberte si jedno z 200 volných míst a vyhrávejte celou sezónu! I letos garantujeme zisk! Pokud nevyděláte, vrátíme vám poplatek!

Opět budeme celou sezónu PREMIUM členů poskytovat telefonickou podporu. Těšit se můžete i na tradiční vánoční večírek (v Praze i Brně), kde si můžete dát pivka, kolik hrdlo ráčí. Stejně jako předešlé sezóny, i v nové sezóně oceníme, když se k nám připojíte na některém ze stadionů a pokecáte s námi nejen o sázení.

AKCE KONČÍ AŽ SE OBSADÍ VŠECHNA MÍSTA, NEJPOZDĚJI 30. 9. 2020

VOLNÝCH MÍST: 8 / 200

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net