Hradec bude chtít odčinit sobotní porážku

Dorazili jsme z Hradce, který se dnes postavil doma proti Liberci. V tipech zdarma jsme sázeli neprohru hostí, což vyšlo, ale domácí neudělali vůbec špatný dojem a od hlavně toho se bude odvíjet náš nedělní tip pro premium uživatele. Podíváme se na duel Rytíři Kladno – Mountfield HK.

V prvním kole oba týmy prohrály. Kladno nestačilo na Třinec, což jsme čekali a opravdu byl vidět rozdíl třídy. V sobotu jsme pak trochu zariskovali a volili jsme tip na neprohru Liberce v Hradci. To vyšlo a pomohla nám k tomu především produktivita hostujícího týmu. Hradec však nezahrál vůbec špatně a připsal si 34 střel na bránu. Po srovnání na 3-3 to vypadalo, že ještě uvidíme otočku, protože Mountfield jednu chvíli hodně tlačil. Nakonec se tak nestalo a Liberec potrestal rovnou třikrát laxní obranu. Nutno podotknout, že i se štěstím. Pro nás samozřejmě dobře, jelikož nám tipy vyšly. Když se však podíváme na dnešní duel, tak mezi týmy je opravdu velký rozdíl.

Kladno to nebude chtít dát zadarmo, ale pokud Hradec bude hrát jako proti Liberci, nedovedeme si představit, že by jej Kladno mohlo ohrozit. Momentální kurz na výhru hostí je 1.80 a počítáme s tím, že bude klesat. Hradec bude chtít odčinit sobotní porážku a dá do toho vše.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.