Hradec se s Růžičkou zvedá

V patnáctém kole Extraligy se můžeme těšit na prestižní duel, o který se postarají týmy Mountfield HKRytíři Kladno. Domácím se nedařilo podle představ, proto na post trenéra přišel zkušený Vladimír Růžička, který ale nikoho nenahradil a s dosavadním koučem tvoří trenérskou dvojici.

Hradec Králové prohrál doma s Vary, následně také se Zlínem a bylo jasné, že se něco musí změnit. Do kádru tedy zavítal Růžička, který měl od tuzemských celků i několik jiných nabídek. Zatím to vypadá, že to byl dobrý tah, jelikož HK porazil silný Liberec a dokonce i Třinec.

Dnes domácí mohou své skalpy potvrdit, protože na jejich led zavítá Kladno. To několikrát ukázalo, že se umí kousnout a překvapit. Jenže posledních pět duelů ze šesti zápasů prohráli. To vše podtrhl Třinec, který jim v minulém kole nadělil 1:7!

Zde máme velkou nápovědu, což byl první vzájemný zápas v září. Mountfield hrál na Kladně, který s přehledem porazil 2:5 a statistika střel pak byla 18 – 48. Dnes si myslíme, že domácí své skalpy/zlepšení potvrdí a Kladno porazí! Volíme sázku v handicapu, kde je kurz kolem 1.80.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ ZÁPASY

V posledním měsíci jsme viděli hodně překvapení, tudíž nikam nespěcháme s tipy. Velkým překvapením jsou Karlovy Vary, které okupují čtvrtou příčku. Bude zajímavé sledovat, jestli si Vary poradí se slabým soupeřem z Pardubic. Na první pohled to vypadá jako jistá sázka, minulé týdny nám ukázaly, že jistého není nic.

Dalším zajímavým zápasem je Sparta Praha – Liberec. Právě Liberec byl na první příčce, ale nyní prohrál šest zápasů v základní hrací době. Všichni dnes sází a berou za favorita Spartu, na kterou rapidně padá kurz, my však říkáme POZOR!

Tak ať se dnes daří!

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.