Jak nenaletět podvodníkům? Podvody s tipy v kurzovém sázení jsou všude

Jelikož nám často píšete, že jste se stali obětí podvodu, připravili jsme si menší příručku, jak nenaletět podvodníkům. Doba je zlá a peníze vládnou světu, takže jak vystrčíte paty z baráku, už z vás chce každý tahat peníze. Alespoň nám to tak přijde. Jsme vděční, že jsme dlouholetá parta kamarádů, která si může věřit a dělat tento byznys seriózně a úspěšně. Přijde nám, že je mraky lidí, kteří by i pro stovku vraždili, ale pořád věříme, že se jim to jednou vrátí.

Je mnoho stránek, které nabízejí tipy na sportovní utkání. Můžete si však všimnout, že se neustále mění, končí a přichází nové. Pokud si myslíte, že jste dobrý sázkař a rozumíte sportu, není nic špatného to zkusit. Nám však přijde, že 90% internetu je naleštěná bída a zoufalců, kteří okrádají o peníze. Je jim úplně jedno, že vám tipy nevyjdou a mají 80% v mínusu, jelikož ve finále jste ten špatný vždy vy. I my s tím máme zkušenosti z dřívější doby a pokud bychom se rozhodli napsat recenze, otevřelo by to mnohým oči. Problémem však je, že tyto stránky už neexistují.

Pojďme si dát rady a tipy, jak se nenechat na internetu okrást a zakoupit službu, která za něco stojí. Nezapomínejte na to, že vše není hned a ty nejlákavější nabídky jsou tu právě od toho, aby vyluxovaly vaše peněženky. Je na vás, zda si z tohoto článku něco vezmete, my jsme se však všichni shodli, že toto jsou základní body, který by měl každý prodejce tipů dodržovat.

HISTORIE

Nemluvíme o zkreslené historii tipů na stránkách prodejce tipů. Mluvíme o historii webu a zavedené značce. Pokud se vám některý web líbí, dělá na vás dobrý dojem a máte chuť si tipy zakoupit, jednoduše počkejte několik měsíců. Následně se vraťte a pokud bude stále aktuální, vypadá to, že to správci myslí opravdu vážně. Placené tipy si pak můžete koupit, protože jejich dlouhodobá námaha není jen tak.

VERIFIKACE

Dlouho jsme byli proti tomu, ale v dnešní době je to nedílnou součástí každého servisu, který tipuje a prodává tipy. Ověření tipů třetí stranou vám může přivést nové zákazníky a bezpochyby ověřuje pravdivost tipů. Už na této základní podmínce 95% stránek ztroskotá. Jelikož provozovatel dobře ví, že své tipy mít v plusu nikdy nebude, verifikaci ani nezakládá. I my jsme museli na tento trend kývnout a založit verifikace. Máme je v Česku, Slovensku i zahraničí a můžeme potvrdit, že pokud se vám daří, o zákazníky nouze není.

DOJEM A PREZENTACE

Každý dnes musí mít vlastní názor a pokud je někdo jednoduše hloupý a naivní, obere ho i absolutní amatér. Jen si vzpomeňte, jak fungovalo třeba tehdejší finanční poradenství. Kamarád vám byl schopný celý páteční večer do hlavy namlouvat, jak jsou jeho pojistky skvělé a výhodné. Ve finále o tom vlastně nic nevěděl a šlo mu pouze o provize za podepsání smlouvy. Je to stejné i v kurzovém sázení a vlastně i ve světě binárních opcí. Každý vypadá profesionálně, ale nikdo nedodržuje tyto základní a jednoduché požadavky, o kterých zde píšeme. Čím více je reklama naleštěna, tím více slz uvidí kupující ve finále na tváři.

TIPY ZDARMA

V neposlední řadě by měl klient vidět, jak práce dotyčného sázkového poradenství vypadá. To by mělo dát alespoň sem tam nějakou ukázku tipů zdarma. Pozor, tip zdarma vám z hlediska dlouhodobé úspěšnosti nic neřekne, nemusí vyjít klidně tři tipy za sebou, ale i tak poznáte, jestli si vás prodejce tipů váží. Dobře totiž víme, o čem mluvíme. Je opravdu těžké vybrat tipy, na které sázíme velké peníze a ještě posíláme klientům. Pokud k tomu máte dávat i tipy zdarma, chce to opravdový přehled a je skoro umění poskytovat obě služby současně a úspěšně.

Na závěr chceme poděkovat všem svým odběratelům i sledujícím, že jim můžeme ukázat cestu úspěšného a hlavně seriózního poradenství. Zároveň věříme, že tento článek mnohým pomůže a získáme díky němu třeba i další kamarády. Pro ty, kteří by chtěli rýpat, dodržujeme všechny výše uvedené body, neskrýváme se a navíc nás můžete potkat na některém ze stadionu jako xx lidí před vámi. I když bojujeme proti tomu, co tu bude vždy, jsme hrdí, že něco budujeme. V tomto článku zároveň nikoho nejmenujeme, ať si každý sáhne do svého svědomí a zhodnotí, jestli to, co dělá, mu přináší radost a uspokojení. 🙂

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.