Jak vydělávat přes internet? Tipy a rady

V dnešním světě už je možné téměř vše, a proto není divu, že někdo nemusí do práce, vydělává přes internet a je celý rok u moře. Jste sice pánem svého času, ale pokud nepracujete poctivě, peníze zkrátka nebudou. My preferujeme raději více příjmů, tudíž nějaký máme z práce, další pomocí investice a v neposlední řadě vyděláváme sázením na hokejové zápasy. Takto se nám daří žít téměř v klidu a pokud něco nevyjde, doženeme to jinde. Nyní přinášíme několik tipů, jak vydělávat přes internet. Pokud se v tom vidíte, jistě to zkuste. Nemusí se vím napoprvé sice dařit, ale získané zkušenosti jsou k nezaplacení.

Dropshiping (prodej) – Je to jednoduché. Prodáváte zboží, které však není vaše. Domluvíte si tedy podmínky u výrobce a hledáte zákazníky. Výhodou je, že na tento druh práce nepotřebujete základní kapitál. Provize jsou sice menší, ale i tak si můžete něco vydělat. Provize závisí pouze na vaší šikovnosti. Po nějaké době můžete založit i svůj vlastní e-shop a nabízet své produkty. Nezapomínejte, dnes se dá prodávat téměř vše. Je jen na vás, jaký jste obchodník.

Affiliate (partnerský program) – Registrujete se do programu a dohazujete určité firmě letenky. Příkladem může být společnost Qatar Airways, která s živnostníky spolupracuje. Stačí si tedy třeba založit blog o cestovaní a umístit reklamy na stránky. Pokud přivedete zákazníka, společnost vás slušně odmění. Je třeba si dobře vybírat affiliate partnery, jelikož si stává, že někteří nechtějí vyplácet provize. U zavedených značek to však nehrozí.

Redaktor – Téměř všude na internetu najdete práci redaktora. Podmínkou je slušný psaný projev. Tuto práci už můžete dělat klidně od střední školy a velkou výhodou je, že se neustále můžete posouvat vpřed. Kvalitního a originálního textu není nikdy dost a pro řadu portálů je to nejdůležitější. Google si totiž dobře vybírá, jaké stránce dá přednost ve vyhledávačích. Pokud některý portál kopíruje vaše články, nemusíte mít obavy. Velký otec Google dobře ví, který byl na internetu první.

Sociální sítě – Další zajímavou možností je správa sociálních sítí. Každá firma dnes potřebuje být vidět a pokud mají šikovného člověka na marketing, zisky jsou vysoké. Není lehké chápat algoritmy, které se neustále mění, ale jak jednou do tohoto světa proniknete, máte šanci si vydělat slušně peníze.

Učitel – Pokud vás něco zajímá, je lehké se to naučit. Své zkušenosti pak můžete můžete předávat dále mladší generaci. Velkou výhodou je, že tuto práci můžete dělat přes skype. Nejjednodušší jsou třeba jazyky. Pokud vás baví sport, můžete radit lidem a být fitness trenér. Pokud to děláte správně, každý pozná změnu a doporučí i další klienty.

Kurzové sázení a trading – Můžete obchodovat i na burze, což nedoporučujeme, jelikož trh je tímto přesycený. Pokud jste nováček, ti zkušenější vás jednoduše oberou. Je tedy třeba se v tomto oboru vzdělávat a myslet na to, že je to běh na dlouhou trať. Kurzové sázení je pak o něčem jiném. Pokud rozumíte nějakému sportu, můžete ho detailně sledovat a sázet na výsledky. I za tím ale stojí dřina, proto si jako sportovec nemyslete, že ihned všemu rozumíte. Je to totiž ten největší omyl, kterého se sázkaři dopouští. Pouze 3% sázkařů je v plusu. O výhře vám poví všichni, prohru už tak hlasitě najevo nedávají. A věřte, že jich je mnohonásobně více.

Pokud si chcete zkusit vydělávat sázením, přidejte se k nám. Nezapomínejte však, že musíte dodržovat určitou disciplínu.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.