Jaké jsou naše tipy? Sparta první nebude a Kladno nejspíš spadne

Přípravu týmů z Extraligy pozorně sledujeme a už dnes můžeme avizovat, kdo má největší šanci na titul a kdo bude mít výrazné problémy se v lize udržet. Celkově Extraliga spíše oslabila, protože týmy zaznamenaly mnoho změn, tudíž bude chvíli trvat, než si to vše sedne. I tak se ale nenechte zmást kurzy a pojďme si nastínit, kdo by v letošní sezoně mohl dosáhnout na samotný trumf.

Bookmakeři dávají největší šanci na vítězství Spartě, což ale moc nechápeme. Kdo tento tým sleduje stejně jako my, musí vidět, že v Praze tomu něco chybí. Prvním problémem je O2 arena, která tomuto týmu prostě nesvědčí. Zlaté časy v Holešovicích, kde bylo na Spartu vždy spolehnutí, skvělá atmosféra a hráči se do ní rádi nechali vtáhnout. Krutým faktem je, že doma předešlou sezónu ztrácela a venku to také nebyla žádná sláva.  Do týmu sice zavítaly posily, ale my nějaké výraznějšímu úspěchu tak dvě-tři sezony ještě určitě dáváme (a to říkáme i jako fanoušci Sparty). Sparta se letos bude v základní skupině pohybovat kolem šestého místa, v play off to pak vidíme maximálně na druhé kolo.

Přední příčky obsadí zcela jistě Třinec, Liberec, Plzeň a Brno. Tady bude hodně záležet umístění a na samotném losu play off. Liberec třeba v 2018/2019 vyhrál základní část, následně však bylo vidět, jak mu zápas od zápasu dochází síly. Kurzy jsou na celkové vítěze velice solidní a na všechny čtyři týmy se pohybují kolem šesti. Před samotným startem zde přiložíme tiket, kam umístíme jeden mančaft za vyšší vklad.

Kdo bude mít zcela jistě problémy se udržet, to bude Kladno. Tým nemá na to, aby konkuroval extraligovým týmům. Spoléhá se na Jaromíra Jágra, jenže věk nikdo nezastaví a za tři měsíce už může být všechno jinak a bude nastupovat pouze občas. V Kladně by rádi hráli klidný střet tabulky, bude to však mít velmi těžké. Kurz na to, že Kladno bude poslední po základní části, je nyní kolem 2.60. I když neradi, přikládáme tomu velkou důvěru.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.