Karlovy Vary dají branku v první třetině v kurzu 1.65

Pokud se vrátíme ke včerejšímu dni, kdy jsme do PREMIUM sekce volili výhru Sparty, vše vyšlo náramně a podle představ, Spartička vyhrála 6:1 a dnes je tak čas na tip zdarma. V devátém kole Extraligy uvidíme zápas HC Energie Karlovy VaryHC VERVA Litvínov. Podle nás budou mít domácí mírně navrch, ale Litvínov úžasně porazil v minulém kole Mountfield HK, tudíž jsme tentokrát vybrali trochu netradiční sázku.

Dnes se můžeme těšit na podkrušnohorské derby, ve kterém měl vždy navrch tým Litvínova. Nebylo by však překvapením, kdyby dnešní zápas vyhrál domácí tým. Ten byl totiž po třech prvních kolech na první pozici, následně však přišel velmi těžký los a čtyři porážky. Dobrou hru Varů však potvrdila v minulém kole remíza v Třinci a dnes jistě bude chtít navázat a získat plný bodový zisk.

Litvínov se trápí a připsal si pět plných porážek. V minulém kole se ale také zvedl a dokázal doma porazit Mountfield HK. Týmu to někdy lepí, většinou však ne, což je škoda, protože hráče má na úrovni. Nyní jsou na předposledním místě. Překvapením sezony je však kádr Varů a zdá se, že těží ze skvělé souhry. Jak jsme psali, nyní sice Vary prohrály pět zápasů, bojovaly ale s Brnem, Spartou, Plzní a Třincem. To jsou velikáni Extraligy a Vary proti nim předvedly vyrovnanou hru. Dnes se každopádně budou chtít odpíchnout a věříme, že na soupeře vletí. Proti Litvínovu si mohou věřit, proto jsme vybrali sázku, že domácí dají branku v první třetině v kurzu 1.65!

Po roce opět můžete využít jedinečnou akci a získat nejúspěšnější PREMIUM tipy na celý rok za akční cenu 3 900 Kč 10 000 Kč. Zaberte si jedno z 200 volných míst a vyhrávejte celou sezónu! I letos garantujeme zisk! Pokud nevyděláte, vrátíme vám poplatek!

Opět budeme celou sezónu PREMIUM členů poskytovat telefonickou podporu. Těšit se můžete i na tradiční vánoční večírek (v Praze i Brně), kde si můžete dát pivka, kolik hrdlo ráčí. Stejně jako předešlé sezóny, i v nové sezóně oceníme, když se k nám připojíte na některém ze stadionů a pokecáte s námi nejen o sázení.

AKCE KONČÍ AŽ SE OBSADÍ VŠECHNA MÍSTA, NEJPOZDĚJI 30. 9. 2020

VOLNÝCH MÍST: 19 / 200

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net