Kladno bez Jágra, Třinec bez Růžičky. Obhájce a nováček na sebe narazí v prvním kole

Velice zajímavým duelem bude HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno, kde jsme si vybrali tip, že Třinec dá alespoň čtyři branky. Kurz na tuto sázku je nyní 1.70 a v následujících řádcích si řekneme proč.

Třinec v této sezoně pomýšlí opět na titul a je třeba dodat, že ho klidně může mít. WERK Aréna má skvělé zázemí a také sponzory, kteří klubu dávají nadprůměrné možnosti. Obrovskou posilou je brankář Patrik Bartošák, který nahradil Hrubce. Po krátkém angažmá ve švýcarském Davosu se vrátil obránce Tomáš Kundrátek a po zkušenostech ze zamoří zamířili do ocelářské kabiny i Patrik Hrehorčák a Michal Kvasnica. Největší posilou do útoku je exvítkovický Matěj Stránský, jenž v minulých letech oblékal dres ruského Čerepovce a švédské Mory. Velkým problémem je zranění tahouna Martina Růžičky, který prodělal operaci a do hry se vrátí až za několik měsíců. Dnes pro nemoc nenastoupí ani kapitán Krajíček. Jedná se o starší a zkušené hráče, které ale nahradí mladší a rychlejší hráči, což nebude Kladnu vyhovovat.

Právě Kladno nepředvedlo v přípravě téměř nic. Z jedenácti zápasů vyhráli pouze tři. Velkým problémem je absence Jaromíra Jágra, kterého trápí zranění pánevního svalu. Vzhledem k tomu, že na výhru domácích je nízký kurz, vybrali jsme tip, že Třinec dá alespoň čtyři branky. Celou přípravu jsme pozorně sledovali a oba týmy mají úplně odlišné ambice. Třinec půjde za obhajobou, Kladno pak bude bojovat o samotné přežití. I když dnes bude od začátku hodně bránit, je dost pravděpodobné, že Třinec se alespoň 4x trefí.

Jaromír Jágr (Kladno): „Sílu Kladna je těžké odhadnout. Přípravné zápasy nebyly podle mých představ, výsledky nebyly dobré. Když se zpětně dívám na obdržené góly, tak výsledek neukazuje poměr hry na ledě. Bylo vidět, že jsme nezkušené mužstvo, hrajeme dost naivně a ve vyšší soutěži jsou kvalitnější hráči, kteří dokážou trestat každou chybu. Budeme potřebovat trochu času, než se přizpůsobíme tomu stylu i tempu. Docela se nám hodilo hostování Valského z Liberce, i vzhledem k tomu, že jsem se zranil.“

Martin Adamský (Třinec): „Příprava i Liga mistrů ukázaly, že jsme dobře připraveni. V Lize mistrů jsme sice dvakrát venku prohráli, ale troufnu si říct, že jsme byli lepším týmem. Chuť a odhodlanost týmu tam je a porveme se o co nejvyšší umístění. Martin Růžička bude chybět, ale ostatní to musíme vzít za něj.“

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.