Kladno se propadlo až na poslední pozici a prohrálo rovnou jedenáct zápasů za sebou. Nyní má tým Jaromíra Jágra jednapadesát bodů a jestli chce s tímto problémem něco udělat, musí začít bodovat. Čtvrté Spartě se pak daří a vyhrála rovnou čtyři zápasy z pěti.

Na Kladně není dobrá nálada a šňůra proher tomu vůbec nepomáhá. I když to byl chvíli střed tabulky, nyní je z toho poslední místo. Na předposlední Pardubice pak ztrácejí tři body. Nepomáhá jim ani fakt, že Pardubice vlastní nový majitel a výsledky se tam o hodně zlepšily. Z posledních pěti duelů jsou z toho čtyři výhry.

Je tedy jasné, že Kladno musí začít hrát a my dnes půjdeme proti většině. Ta sází Spartu, my však chceme upozornit, že ještě před neúspěchy porazilo Kladno Spartu na jejím ledě 4:8 a také Brno doma 5:1. Kolikrát ukázali, že umí zahrát dobrý hokej a my cítíme, že by se mohli zvednout zrovna proti Spartě. Na psychice by to rozhodně přidalo a pak by to bylo ještě určitě zajímavé.

Spartu rozebírat nejspíše nemusíme. Hraje docela solidní hokej, ale umí i překvapit a s kýmkoliv ztratit. Do tipu zdarma jsme vybrali desítku, neprohru domácího celku v kurzu 1.80 a věříme, že do toho dnes dá Kladno vše.

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.