V neděli se můžeme těšit na vyhrocený duel, o který se postarají týmy Liberce a Brna. Kometu máme v poslední době hodně nakoukanou a vidíme to jasně. I když si přejeme její zlepšení, dnes to určitě nebude a my musíme vsadit čistou jedničku, kde je momentálně překrásný kurz 1.95.

Brno se trápí a poslední tři duely ukázaly, že to bude v této sezoně ještě velký boj. Prohra v prodloužení v Hradci, stejně doma se Zlínem a pak ušmudlaná výhra v Olomouci 1:2, to nám dokazuje, že si to zkrátka nesedí. Naopak Liberec má formu jako na začátku sezony a drtí soupeře za soupeřem. Prohráli sice na Kladně, rozhodně horší nebyli. Z posledních patnácti zápasů mají pouze jednu porážku v základní hrací době a jednu po prodloužení.

V neděli se čeká vysoká návštěva a parádní atmosféra. Liberec se umí na lepší týmy vyhecovat a Brno se trápí. Především první lajna Birner, Bulíř, Ordoš, ty si dělají se soupeřem to, co zrovna chtějí a na branku lítá jedna střela za druhou. Ani ostatní formace však nezaostávají a pokud je srovnáme aktuálně s Kometou, tak překvapení nečekáme. Jednička!

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.