Liga mistrů v hokeji startuje, kdo má šanci na výhru?

Už ve čtvrtek se můžeme těšit na Ligu mistrů v hokeji, která se však ani zdaleka nepodobá té fotbalové. Největší rozdíl je v prize money, které zatím týmy nemotivuje, proto častokrát nasazují hodně ostrouhané sestavy, které jsou doplněny mladíky. Důležité však je, že se to každým rokem lepší a české kluby letos nově obdrží příspěvek i od českého svazu.

Pro srovnání. Pokud se Slavia Praha ve fotbale dostane do Ligy mistrů, dostane necelých 400 milionů korun. Celkové prize money v hokejové lize není ani šestinové. Mezi 32 klubů bude rozděleno pouze 60 milionů korun a vítěz obdrží 11 milionů korun. K těmto výsledkům se fotbalová Liga mistrů samozřejmě musela propracovat a o to se nyní snaží i ta hokejová. Vše je však na startu. Nutno ale zdůraznit, že se zatím drží podle plánu a vše plní.

Letos se opět můžeme těšit na 32 týmů. Českou republiku budou reprezentovat Třinec, Liberec, Plzeň a Mountfield HK. Mančafty nejprve hrají skupiny, následně play-off. Finále se pak odehraje 4. února 2020. Na Extraliga.net budeme pozorně sledovat ambice jednotlivých týmů a je dost možné, že najdeme zajímavé kurzy. Některé týmy totiž neberou Ligu mistrů vážně a občas se setkáme i s tím, že místo A týmu nastoupí kompletní B tým. Jeden tip jsme si připravili hned na úvod.

NÁŠ TIP NA VÍTĚZE V KURZU 6
Největším favoritem, který bere tento turnaj každým rokem vážně, je Frölunda ze Švédska. Patří jednoznačně k nejlepším týmům v Evropě a v jejich řadách můžeme vidět hráče Lundqvist, Olsen, Lasch a Rakhshani. Ligu mistrů už tento mančaft vyhrál dokonce třikrát (2018/19, 2016/17, 2015/16) a jednou byl ve finále. Kurz šest na tuto dlouhodobou sázku je solidní a my ho určitě zkusíme.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.