Mladá Boleslav – Pardubice, sázíme domácí tým

Včerejší tip na zápas Sparta Praha – Plzeň nám skvěle vyšel. Samotný duel byl jako na houpačce. Plzeň vedla 1:3, o hodinu později bylo však úplně jinak a skóre hrálo pro Spartě v poměru 6:3. Hosté dokázali vyrovnat na 6:6 a šlo se do prodloužení, kde byl úspěšnější domácí tým. Celkově nás překvapil počet branek, podstatné však je, že tip na neprohru Plzně vyšel. Připsali jsme si krásné vítězství v kurzu 1.95.

Dnes jsme do tipů zdarma vybrali zápas Mladá Boleslav – Pardubice, kde volíme výhru domácích v kurzu 1.75. Právě Pardubice skončily v minulé sezoně na posledním místě a byla znát finanční krize. Z té se však vedení dostalo a tak může tento celek zahájit i sezonu 2019/2020. Faktem je, že se kádr téměř nezměnil a nezaznamenal žádnou velkou posilu. Celkově tým není špatný, ale v Pardubicích to dlouhodobě nefunguje. Když se zdá, že by tým mohl začít sbírat body pravidelně, přijde nějaký skandál z vedení nebo finanční problémy (viz. minulá sezona). Ani příprava neukázala nic extra, z deseti zápasů Pardubice sedm prohrály.

To Mladá Boleslav umí potrápit každý tým a i překvapit. Složení hráčů vypadá lépe než minulou sezonu, možná to je nejsilnější mančaft, co kdy Boleslav měla. Příprava byla parádní, ze šesti zápasů bylo pět vítězství. Že budou doma opravdu silní, to ukázal poslední souboj se Spartou, kdy Boleslav doma vyhrála 3:0. Tento duel jsme navštívili a hra byla perfektní. V každé linii jsou hráči, kteří jsou schopni se individuálně prosadit. Kurz na výhru domácích dnes padá a je to zcela zaslouženě. Sázíme 1! Tak ať se daří!

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.