Na Spartu míří Boleslav a my sázíme under

V úterý nás čeká jediný zápas Extraligy: Sparta Praha – Mladá Boleslav. Pražané jsou na první příčce a naposledy zvládli zápas pod širým nebem. Proti nim stál Litvínov, který je však solidně prověřil. Dnes do O2 areny přijede Mladá Boleslav, která odvádí dobré výkony a může se chlubit šestým místem. Stačí však málo a může to být ještě lepší.

Sparta se herně zlepšuje a momentálně drží první místo. Doma vítězí, ale nikdy ne vyšším rozdílem. Posledních pět zápasů že šesti vyhrála pouze o branku, což dokazuje, že je Extraliga v tomto ročníku nesmírně vyrovnaná. Mladá Boleslav hraje taktéž dobře, ale jako jediná z prvních osmi týmu nepřekročila hranici sto vstřelených branek.

My dlouhodobě nemáme rádi O2 arenu a jsme si jisti, že tento stadion Spartě nesedí. Hala je příliš otevřená/prostorná a kolikrát se v ní nevytvoří potřebná atmosféra a hokej je tak až nudný. Když se podíváme na poslední vzájemné zápasy, můžeme vidět, že se nikdy nejednalo o nějaké střelecké hody. Posledních šest duelů bylo velice chudých na branky a my si myslíme, že se tak stane i dnes.

Boleslav hraje hodně z obrany a nebude se nikam hnát, Spartě naopak domácí prostředí neprospívá. Jelikož si dobře uvědomujeme, že dva rychlé a náhodné góly mohou vše změnit, nemáme sázky na under rádi, tentokrát však do free za nižší vklad doporučíme – 5.5 v kurzu 1.75.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.