Napraví Mountfield HK v derby ostudnou porážku proti Varům?

Kdo sledoval minulé kolo Extraligy, mohl vidět několik překvapení. My jsme si však naštěstí v rámci premium sekce zahráli tiket s nižšími kurzy, který vyšel. Dnes je na programu pouze jeden duel (Pardubice – Mountfield HK), ten využijeme do sekce zdarma.

Extraligu nyní není lehké tipovat, jelikož se kluby potýkají s problémy a často i rozsáhlou marodkou. I tak ale máme rozhozené sítě a každý zápas pečlivě sledujeme. Minule zajíždělo naše Brno do Pardubic, kde popravdě nepředvedlo vůbec nic a ostudně prohrálo. Obáváme se, že Kometa bude v letošní sezoně v problémech. Herně to tam šlo hodně dolů.

Pardubice si tak připsaly první vítězství v sezoně, hokej to však moc pohledný nebyl. Mančaft také přišel o prvního centra Roberta Kousala, kterému vyšel pozitivní test na kokain a je na určitou dobu suspendován.

Hradec začal skvěle a nějakou dobu vedl tabulku Extraligy. Má to letos opravdu dobře složené, určitě lépe než většina týmů. V úterý prohrál HK překvapivě proti Varům (0-4) a my jsme si jisti, že tuto porážku budou chtít odčinit. V poslední době trochu zbytečně ztráceli, ale my stále věříme, že mají všechny předpoklady k tomu, aby se vrátili klidně i na čelo. Dnes čekáme ve hře rozdíl a pokud bude trochu i štěstí, tak by měl být hostující tým produktivnější. Ani jeden celek nic nevypustí, protože se jedná o derby, které bude v TV.

Pokud si máme vybrat, dnešní kurz 2.00 na vítězství hostů jako tip zdarma musíme hrát.

AKCE: PREMIUM tipy na týden ZDARMA

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net

Ještě neodcházejte!

Tip ZDARMA na další kolo!