Největším nepřítelem sázkařů je nedočkavost

Když jsme včera u piva probírali, co je největším problémem sázkařů, shodli jsme se na tom, že je to jednoznačně nedočkavost. Víme, o čem mluvíme, protože dříve, jsme na tom byly stejně. Kurzové sázení je zrádná propast, do které spadne každý, kdo si myslí, že rychle vydělá peníze. Kdyby to tak bylo, nebyli bychom svědky tolika osudů, ze kterých mrazí. Kvůli hazardu se rozpadlo mnoho rodin a skončilo mnoho životů. Znáte to, je lehké do toho spadnout, vyškrábat se zpět je mnohem těžší.

Když jsme začínali sázet a vyšlo prvních pár tiketů, mysleli jsme si, že jsme nesmrtelní. Jenže to bylo pouze nováčkovské štěstí, které vás dříve či později opustí. Než jsme na to všechno přišli a dostali se k těm správným kontaktům, prohráli jsme hodně peněz, ale jako kamarádi a sportovci jsme se navzájem podrželi, a tak vlastně vznikl nápad na založení projektu EXTRALIGA.net. Bylo těžké nastavit fungující systém a pravidla, ale vzhledem k tomu, že fungujeme již čtvrtým rokem, můžeme říci, že se nám daří.

Tento článek píšeme především proto, že nám denně chodí mnoho dotazů ohledně tipů. Někdo chce více tipů, někdo chce vyšší kurzy, atd. Proč tomu tak je? Většina sázkařů je zkrátka nedočkavá a nechápe, že to není o tom sázet každý den. Je to o tom vybrat a počkat si na sázku, která vyjde. My jsme v týmu čtyři, a i když máme hodně podobný názor a zajímáme se pouze o nejvyšší hokejovou ligu, kolikrát se na první dobrou na konkrétním tipu také neshodneme.

Proč je 95 % sázkařů v mínusu? Je to jednoduché. Musí stále sázet a vůbec nepřemýšlí, proč to vlastně dělají. Na prohru rychle zapomenou, hlavně, že je dnes za co vsadit. Takto my nefungujeme. Naše PREMIUM tipy i tipy ZDARMA doporučíme jen v případě, že v ně máme plnou důvěru. Pokud jeden z nás váhá, tip nedoporučíme. Ačkoliv jde pořád jen o tipy, které nemusí vždy vyjít, jejich kvalita a úspěšnost je na úplně jiné úrovni. Není to tak, že se podíváme na nejsázenější zápasy a rychle s ním na tiket. Než doporučíme tip, vše společně probereme, zanalyzujeme dostupná data a obvoláváme kontakty – kolikrát vybíráme tip i několik dní.

Co si z toho vzít? Nemusíte být stále ve hře. Pokud chcete vydělávat, je umění si počkat na příležitost a využít jí. Nezapomínejte, že vyhrané peníze také nejsou zadarmo, takže si jich važte, jako by byly třeba z brigády na stavbě.

Přátelé, ať se vám i nadále daří!

Po roce opět můžete využít jedinečnou akci a získat nejúspěšnější PREMIUM tipy na celý rok za akční cenu 3 900 Kč 10 000 Kč. Zaberte si jedno z 200 volných míst a vyhrávejte celou sezónu! I letos garantujeme zisk! Pokud nevyděláte, vrátíme vám poplatek!

Opět budeme celou sezónu PREMIUM členů poskytovat telefonickou podporu. Těšit se můžete i na tradiční vánoční večírek (v Praze i Brně), kde si můžete dát pivka, kolik hrdlo ráčí. Stejně jako předešlé sezóny, i v nové sezóně oceníme, když se k nám připojíte na některém ze stadionů a pokecáte s námi nejen o sázení.

AKCE KONČÍ AŽ SE OBSADÍ VŠECHNA MÍSTA, NEJPOZDĚJI 30. 9. 2020

VOLNÝCH MÍST: 8 / 200

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net

Ještě neodcházejte!

Tip ZDARMA na další kolo!