Novou sezonu zahájíme 1.09.2020. Sleduj naše stránky!

Extraliga.net – Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

S opatrností sázíme Třinec v Litvínově

V úterý se hraje jediný duel, který není vůbec jednoduchý na tipování, proto jsme si ho raději zvolili do sekce zdarma. Jedná se o zápas Litvínov – Třinec, kde předpokládáme, že hostující tým bude aktivnější a měl by si odvézt vítězství. Litvínov však nenechá nic zadarmo. V minulé sezoně se Litvínov trápil a okupoval nižší příčky. Dokázal ale několikrát překvapit a porazit i TOP 5 tým. Nechceme to brát podle minulé sezony, protože kvůli viru nastalo mnoho

POKRAČOVAT NA ČLÁNEK »
Liberec začíná proti Pardubicím

Začíná nový ročník Extraligy, Liberec zahájí vítězně

Konečně je to tady. Začíná nová sezona Extraligy a my začneme zlehka tipem zdarma, pro který jsme si vybrali zápas Liberec – Pardubice. Vzhledem k tomu, že se jedná o první kolo, tak nedoporučuji nestavovat vysoké vklady. Každopádně tomuto tipu i tak věřím a vsadím si ho. Liberec jsem sledoval celou přípravu a musím říct, že se mi jejich hokej velice líbí. Minulou sezonu poráželi téměř každý tým a v sázení na ně byl spoleh. Jádro týmu

POKRAČOVAT NA ČLÁNEK »

O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: extraliganet@post.cz

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net