Otevře si Liberec v Litvínově střelnici? Sázíme dvojku v parádním kurzu 2.20

Páté kolo Extraligy je tady a my už konečně tak trochu víme, co od koho můžeme čekat. Tentokrát se podíváme na zápas HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec, kde uvidíme spíše defenzívu proti skvěle hrajícímu Liberci. Tentokrát jsme vybrali tip na čistou dvojku v kurzu 2.20.

Liberec je po čtyřech kolech kolech první a nutno říci, že zaslouženě. Neměl totiž vůbec lehký los a musel čelit Hradci, Spartě, Vítkovicím a Boleslavi. Jsou z toho dvě výhry v prodloužení a dvě výhry v základní hrací době při skóre 23:13. Útočná hra Liberce se nám opravdu líbí, kombinují a když to náhodou nejde, i tak jsou schopni dát téměř z ničeho branku.

Právě to chybí Litvínovu, který je na jedenácté pozici se skórem 5:8. V prvním kole porazili Kometu, následně třikrát prohrál. Tým se nám celkově nezdá špatný, ale spíše brání a v útoku je to zatím marné. Očekáváme opatrnější průběh s většinou šancí pro Liberec. Otázkou času bude, než se poprvé trefí a hra se otevře. Podle hry, kterou jsme pozorně sledovali, volíme tip 2 v překrásném kurzu 2.20! Celkově zde vidíme velký rozdíl, do free tipů však vkládáme kvůli tomu, protože má Litvínov tři prohry za sebou a hraje doma.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.