Pelicans Lahti prověří na domácím ledě Třinec

Včera začala Liga mistrů v hokeji a jak jsme čekali, tak se také děje. Týmy nenastupují kompletní a je vidět, že Ligu mistrů zatím berou jako přípravné utkání před sezonou. Jasným důkazem je včerejší Liberec, který nestačil na slaboučkého soupeře. Ten byl tak velkým favoritem, že ho venku bookmakeři označili kurzem 1.30… Za dva týdny již však začne liga a my se už teď těšíme…

Ještě před tím si však zkusíme několik přípravných utkání, které se opravdu tipují velmi těžko. Týmy zkouší různé hráče, mají nekompletní sestavy a nedá se předpokládat ani analyzovat, s čím přijde trenér v další třetině. Dnes se však podíváme na zápas Pelicans Lahti – HC Oceláři Třinec, kde nenastoupí Krajíček, Růžička, Roth ani Vrána. To jsou tahouni, kteří Třinec drží.

Favoritem bude domácí tým, který má šanci využít prostředí. Pelicans Lahti se do Ligy mistrů kvalifikoval jako třetí tým finské ligy po základní části. Tým vede hokejová legenda, kterou je Villem Nieminenem a určitě má s kým pracovat. Vychoval Jesseho Ylönena, vynikajícího útočníka, který byl v loňském roce draftován Montrealem Canadiens. Druhým je Juhamatti Aaltonen, čtyřnásobný finský šampion a majitel zlaté medaile z mistrovství světa v roce 2011. Ve Finské lize získal 246 bodů, v ruské KHL 132 z 201 zápasů. Posledním do party je Hannes Björninen, nejmladší kapitán v historii finské ligy. Kapitánské céčko vzal na sebe ve 22 letech.

Finská liga je kvalitní a určitě se nejedná o slabý tým. Důležité je, jak jednotlivé mančafty toto utkání pojmou, ale vzhledem k oslabenému Třinci a nezvyklé cestě letadlem na utkání se přikláníme k tipu -5.5 branek. V posledním zápase obou týmů jsme viděli tyto sestavy, proto je třeba je před dnešním duelem porovnat a následně se rozhodnout o sázce:

Sestava Ocelářů v minulém utkání: Bartošák – Kundrátek, M. Doudera, D. Musil, Galvinš, Hrachovský, Gernát – M. Stránský, Polanský, Adamský – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Dravecký, Hladonik, Hrehorčák – Kvasnica, Š. Novotný, D. Kofroň.

Sestava Pelicans v minulém utkání: Tolvanen – Kinnunen, Pietroniro, Ek, Pynnonen, Arola, Ahola – Merela, Gymer, Tanus – Saarelainen, Hari, Lahtinen – Nieminen, Elimaki, Vartianen – Heino, Hamalainen, Kerkkanen.

Výsledek: 1:0, sázka: ÚSPĚŠNÁ

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.