Včerejší tip na Ligu mistrů v hokeji nám vyšel s přehledem. Tipovali jsme -5.5 branek, padla pouze jedna. Dnes se podíváme na zápas Luleå Hockey – Bílí Tygři Liberec, kde trochu zariskujeme a zvolíme si výhru domácích. Již několikrát jsme tu psali, že přípravné duely a i Liga mistrů jdou špatně odhadovat, naštěstí se nám však daří, proto ještě budeme pokračovat, abychom si zkrátili čas při čekání na novou sezonu.

Švédský velkoklub Luleå Hockey hostil v prvním utkání Ligy mistrů Augsburg. Domácí byli jasným favoritem, ale i tak prohráli po nájezdech. Stejnou roli mají i dnes proti Liberci, pro který první duel dopadl ještě hůř. Potupně prohrál proti Belfastu, o kterém mnozí ani neví, že hraje hokej.

Jelikož jde o nevyzpytatelnou Ligu mistrů, troufneme si zvolit tip na dnešní utkání, který ale berte s rozvahou. Nepůjdeme zde moc do hloubky a volíme výhru domácích z jednoduchých důvodů. Mají zcela jistě kvalitnější tým a Liberec musí cestovat z Belfastu do Švédska, což může být náročné a projevit se tak na únavě. Luleå hraje od 21. srpna pouze na svém stadionu. Nabídka není pestrá, ale i tak se snažíme vybírat tipy zdarma každý den. Premium si spíše necháme na sezonu, ale pokud se naskytnou nějaké dobré informace, jistě je klientům zašleme.

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.