Po propadáku v Belfastu míří Liberec do Švédska

Včerejší tip na Ligu mistrů v hokeji nám vyšel s přehledem. Tipovali jsme -5.5 branek, padla pouze jedna. Dnes se podíváme na zápas Luleå Hockey – Bílí Tygři Liberec, kde trochu zariskujeme a zvolíme si výhru domácích. Již několikrát jsme tu psali, že přípravné duely a i Liga mistrů jdou špatně odhadovat, naštěstí se nám však daří, proto ještě budeme pokračovat, abychom si zkrátili čas při čekání na novou sezonu.

Švédský velkoklub Luleå Hockey hostil v prvním utkání Ligy mistrů Augsburg. Domácí byli jasným favoritem, ale i tak prohráli po nájezdech. Stejnou roli mají i dnes proti Liberci, pro který první duel dopadl ještě hůř. Potupně prohrál proti Belfastu, o kterém mnozí ani neví, že hraje hokej.

Jelikož jde o nevyzpytatelnou Ligu mistrů, troufneme si zvolit tip na dnešní utkání, který ale berte s rozvahou. Nepůjdeme zde moc do hloubky a volíme výhru domácích z jednoduchých důvodů. Mají zcela jistě kvalitnější tým a Liberec musí cestovat z Belfastu do Švédska, což může být náročné a projevit se tak na únavě. Luleå hraje od 21. srpna pouze na svém stadionu. Nabídka není pestrá, ale i tak se snažíme vybírat tipy zdarma každý den. Premium si spíše necháme na sezonu, ale pokud se naskytnou nějaké dobré informace, jistě je klientům zašleme.