Máme tu poslední dvě kola základní části Extraligy a my si po minulých letech dáváme velký pozor, jaké tipy doporučujeme a také sázíme. Předešlá sezona nám ukázala, že vůbec nezáleží na kvalitě a postavení týmů, jelikož některým jde úplně o vše a jiní už mohou odpočívat na playoff.

My jsme si dnes vybrali zápas Pardubice – Sparta, kde se jistě bude jednat o parádní souboj. Sparta je na čtvrté pozici s 88 body, za ní je Třinec, který ale zajíždí na led Liberce, který může doma získat jubilejních sto bodů. Vypadá to, že předešlé dvě kola si s tím hráči nelámali hlavu, protože prohráli v Brně i Plzni. Je velká pravděpodobnost, že Liberec dnes Třinec porazí (kurz 2.20), proto se také Sparta nemusí nikam tlačit.

První za zvážení tedy stojí zápas Liberec – Třinec a tip na domácí v kurzu 2.20

Naopak Pardubice musí bodovat. Čtveřice týmů Kladno, Vítkovice, Pardubice a Litvínov se ještě poperou o to, kdo neskončí na poslední pozici. Tam je nyní zcela zbytečně Kladno, protože nedávno prohrálo deset zápasů za sebou. Dva poslední duely se však zázračně probrali a porazili dokonce doma Spartu a venku Kometu. Kdo by toto řekl?

Extraliga ukázala, že je v tomto ročníku možné úplně vše a my nevidíme důvod, proč by dnes Pardubice nemohly porazit Spartu. Pardubice ještě v lednu vypadaly na jasného padáka, klub však koupil nový majitel a na hře je to znát. Dostavily se i výsledky a z posledních deseti zápasů porazily rovnou osm soupeřů. Naposledy uspěly obdivuhodně venku s Třincem, ještě před tímto skalpem zvítězily doma proti Plzni.

Dnes to bude souboj týmu, kterému jde doma o všechno a má také obrovskou motivaci. Proti Sparta, která klidně nechá některé hráče odpočívat a pokud by nebodovala, žádná katastrofa to není. Dnes se budou v Extralize dít velké věci. Jednička za 1.90!

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.