Porazí nové Pardubice Spartu a zajistí si postup?

Máme tu poslední dvě kola základní části Extraligy a my si po minulých letech dáváme velký pozor, jaké tipy doporučujeme a také sázíme. Předešlá sezona nám ukázala, že vůbec nezáleží na kvalitě a postavení týmů, jelikož některým jde úplně o vše a jiní už mohou odpočívat na playoff.

My jsme si dnes vybrali zápas Pardubice – Sparta, kde se jistě bude jednat o parádní souboj. Sparta je na čtvrté pozici s 88 body, za ní je Třinec, který ale zajíždí na led Liberce, který může doma získat jubilejních sto bodů. Vypadá to, že předešlé dvě kola si s tím hráči nelámali hlavu, protože prohráli v Brně i Plzni. Je velká pravděpodobnost, že Liberec dnes Třinec porazí (kurz 2.20), proto se také Sparta nemusí nikam tlačit.

První za zvážení tedy stojí zápas Liberec – Třinec a tip na domácí v kurzu 2.20

Naopak Pardubice musí bodovat. Čtveřice týmů Kladno, Vítkovice, Pardubice a Litvínov se ještě poperou o to, kdo neskončí na poslední pozici. Tam je nyní zcela zbytečně Kladno, protože nedávno prohrálo deset zápasů za sebou. Dva poslední duely se však zázračně probrali a porazili dokonce doma Spartu a venku Kometu. Kdo by toto řekl?

Extraliga ukázala, že je v tomto ročníku možné úplně vše a my nevidíme důvod, proč by dnes Pardubice nemohly porazit Spartu. Pardubice ještě v lednu vypadaly na jasného padáka, klub však koupil nový majitel a na hře je to znát. Dostavily se i výsledky a z posledních deseti zápasů porazily rovnou osm soupeřů. Naposledy uspěly obdivuhodně venku s Třincem, ještě před tímto skalpem zvítězily doma proti Plzni.

Dnes to bude souboj týmu, kterému jde doma o všechno a má také obrovskou motivaci. Proti Sparta, která klidně nechá některé hráče odpočívat a pokud by nebodovala, žádná katastrofa to není. Dnes se budou v Extralize dít velké věci. Jednička za 1.90!

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.