V rámci pátečního kola Extraligy se podíváme na zápas HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice, kde s opatrností volíme domácí tým. Ten vkročil do nové sezony přímo skvěle a porazil na domácím ledě Kometu Brno. Naváže dnes tento tým na překvapivý skalp?

Pokud bychom měli tyto dva týmy srovnávat dva roky zpět, bylo by to vyrovnané. Litvínov se však vyšvihl a Pardubice naopak propadly. Největším problémem je finanční zázemí, které tam už nějakou dobu nefunguje. Litvínov vyfasoval velmi těžký los a řádnou prověrku na samotný start. V prvním kole porazil již zmiňované Brno, v tom druhém prohrál po vyrovnaném utkání v Plzni 2:0. Dnes se konečně mohou těšit na slabší tým.

Pardubice mají taktéž dvě utkání za sebou. Nejprve je porazila Boleslav, následně doma potupně prohrály proti Varům 1:4 a v dnešním utkání nelze sázet nic jiného. Na tiket patři jednička. Domácí tým je kvalitnější, výsledky jednoznačně také pro Litvínov a kurz 1.90 se prostě musí hrát. Nebude to jednoduché, proto tento tip volíme do sekce zdarma, vítězství by však mělo zůstat pří pátku doma.

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.