Premium členství Extraliga.net

Členství stojí 1490,- Kč na jeden měsíc a obdržíte minimálně 15-20 tipů s úspěšností nad 73%. Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět.

Na každé kolo vybíráme ty nejlepší tipy, které dlouhodobě zasíláme klientům s úspěšností nad 73%. Fungujeme od roku 2016, kdy jsme nejprve poskytovali tipy zdarma a následně jsme přidali i placené členství. Nejsme jako ostatní, tudíž nás můžete klidně potkat na stadionu, pokecat a zajít před zápasem na pivko, což jasně dokazuje, že bereme tento koníček zcela vážně a všem jsme otevřeni. Některé z vás jsme již potkali, nelitujeme toho a každý rok pořádáme hromadné posezení. Placené tipy a analýzy, které zasíláme klientům, zveřejňujeme po zápase na těchto stránkách. 

V archivu si můžete prohlédnout všechny analýzy, které jsme zaslali klientům. Tipy dostanete formou e-mailu v dostatečném předstihu. Čekejte od nás férovost a disciplinovanost. To samé čekáme i my od vás. Jelikož má každý z nás jiné představy a možnosti, volba vkladů je čistě na vás. My se však snažíme, aby byl každý tip výherní. Pokud ale chcete poradit, kde sázet, jak sázet, za kolik sázet, nebo prostě jen pokecat, klidně nám napište.

Proč se přidat?

  • poskytujeme tipy od roku 2016
  • máme historii, píšeme pravidelně analýzy i tipy zdarma
  • můžete nás potkat osobně na hokeji
  • máme výsledky a český hokej dobře známe
  • jsme fér a bavíme se na rovinu
  • podnikáme podle platné legislativy České republiky

15/11/2019 Liberec – Litvínov, tip: domácí v hcp 0:1, kurz: 1.85 – TIP VYŠEL (VÝSLEDEK 6:1)

13/11/2019 Sparta Praha – Kladno, tip: 2. třetina Sparta Praha, kurz: 1.90 – TIP VYŠEL (VÝSLEDEK 3:2)