PREMIUM TIP ZDARMA: Brno zahajuje sezonu. Co si dnes vsadíme?

Dnes se konečně podíváme do našeho milovaného Brna a vsadíme si vůbec jejich první zápas v letošní sezoně. Celý tým byl v karanténě, nyní je však připraven hrát. Že se můžeme těšit na parádní podívanou, to slibuje i jejich dnešní soupeř – Plzeň.

Plzeň má za sebou už pět zápasů, z toho tři vyhrála v základní hrací době doma. Dva venkovní duely musely jít do prodloužení. Třeba i v Pardubicích Plzeň prohrála, ale co je dnes pro nás podstatné? Jejich poslední bitva ve Vítkovicích totiž ukázala, že už to také není ten jistý mančaft. Dvě minuty před samotným koncem hrála Plzeň přesilovku za stavu 5:4 a nechala si dát branku od Lakatoše v oslabení. Ještě před tímto zápasem se hodně nadřeli doma proti Budějovicím. Tam už jsem začal mírně pochybovat…

I když Kometa ještě letos nehrála, tak si myslím, že může Plzni zavařit. Jako fanoušek Brna si osobně pamatuji jejich zápasy doma proti Plzni. Čtyři poslední vyhráli a i dnes budou mít chuť konečně bodovat. Nějak si totiž nedokážu představit, že by Plzeň jela z Brna za tři body. Bude boj, ale sázka na vítěze do rozhodnutí v kurzu 1.80 na Brno nás dnes láká a taky si ji na tiket vložíme. Je tam mnoho otazníků, ale zkušenosti z minulých let nám říkají, že se i dnes vyplatí jít proti proudu.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.