Sázkař Pepa: Už jsem nevěřil, že se někdy dostanu do plusu

Ahoj kluci, předem se omlouvám za tenhle sloh, ale chtěl bych se s vámi podělit o svůj příběh.

Stejně jako většinu sázkařů, i mě sázení málem zničilo. Pohyboval jsem se na tenkém ledě, moc nechybělo a přišel jsem o vše. Už dávno jsem si uvědomil, že nemám na sázení hlavu, protože i když jsem schopný nějaký čas vyhrávat, vždy nakonec vše prohraju. Jak přijde pár proher v řadě, přestanu přemýšlet a začnu více riskovat, abych rychle vyhrál všechno zpět. Dopadne to vždy stejně – během chvíle prohraju vše, co jsem několik dní vyhrával.

Chtěl jsem proto nechat zodpovědnost na někom jiném a začal vyhledávat placené servisy. Vyzkoušel jsem jich nespočet a všechny do jednoho stály za starou bačkoru. Přišel jsem o hodně peněz a na sázkové poradenství jsem totálně zanevřel. Zařekl jsem se, že už nikdy víc, že si raději budu prohrávat peníze sám.

Tak jsem dál sázel a prohrával, a spolu s mými prohrami narůstaly i dluhy. Za pět let jsem se dostal do takové mínusu, že už jsem pomalu nevěděl, co s tím. Na krku jsem měl hypotéku, auto na leasing, ale účet ten byl nonstop vyluxovaný. Už jsem se pomalu smiřoval s tím, že to nedopadne dobře.

Naštěstí jsem se před 2 lety nechal přemluvit a dorazil na třídní sraz, kde jsem sice skoro nikoho nevnímal, protože jsem měl vsazeno, ale zbystřil jsem, když se spolužák pochlubil, že úspěšně sází podle party kluků, která se vyzná v hokejové Extralize.

Vysmál jsem se mu, že to určitě dlouho nevydrží a brzy na jejich tipech prodělá i kalhoty. Nechápejte mě špatně, měl jsem všechny sázkařské servisy zaškatulkované jako podvodníky. Když mi řekl, že už s nimi sází půl roku a je v plusu, zbystřil jsem. Poprosil jsem ho, jestli by mi mohl vaše tipy přeposílat, protože jsem byl z placených tipů vyléčený a nechtěl jsem znovu naletět. Souhlasil a přeposílal mi vaše tipy tři měsíce. Po prvním plusovém měsíci jsem si říkal, že to bude určitě štěstí začátečníka a stále tomu nevěřil. Když jsem byl v plusu i druhý měsíc, říkal jsem si, že je to určitě náhoda. Po třetím měsíci, ve kterém jsem dosáhl ještě vyššího zisku, než dva předchozí, jsem začal pomalu chápat, že vás nemůžu házet do jednoho pytle s ostatními tipéry.

Kluci, sázím s vámi dva roky a musím říct, že se stydím za to, že jsem si nechal první tři měsíce tipy přeposílat. Vím, že by se to tak dělat nemělo, ale prostě jsem vám z počátku nevěřil a dnes se to nebojím otevřeně přiznat.  Nemějte mi to za zlé, byl jsem tolikrát podvedený, že už jsem prostě nevěřil. Trvalo mi nějaký čas, než jsem se odhodlal, abych vám takhle napsal.

Díky vám jsem se odrazil ze dna a budu vám vděčný, když tenhle příběh budete sdílet i ostatními sázkaři, kteří vás sledují. Jsem totiž přesvědčený, že zklamaných a podvedených sázkařů je ve skutečnosti mnohem více. Chci, aby věděli, že nemusí ztrácet naději a věděli, že slušné sázkařské servisy opravdu existují.

Ještě jednou díky za vše a přeji jen to nejlepší…

PS
Na účet jsem vám zaslal malý dárek, abych vám vykompenzoval dobu, kdy jsem u vás sázel “na černo” 🙂

Pepa

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.