Sparta Praha poveze i z Kladna tři body

Dnes si povinně musíme zahrát zápas Kladno – Sparta Praha, kde se nenabízí jiná možnost. Ano, Kladno několikrát překvapilo, ale od reprezentační pauzy jsme na vítězné vlně a tu hodláme i dnes prodloužit. Pro TIP zdarma jsme si vybrali zápas Zlín – Lítvínov, analýzu si můžete přečíst zde.

Blíží se prosinec a my už tak nějak máme přehled, co můžeme od účastníků Extraligy čekat. Pokud se podíváme na tabulku, vidíme na první pozici Spartu, což nám dělá radost (Kometa už takovou ne). Sparta byla dlouhou dobu ve středu tabulky, ale vše si skvěle sedlo a je první. Uvidíme, jestli to dokáže potvrdit i v playoff, což je sice ještě daleko, ale nikdy se jim tam příliš nedařilo.

Jak jsme již psali, Kladno dokázalo několikrát překvapit a body sbírá především doma. V dnešním duelu ale máme favorita Spartu a kurz 1.95 bereme s nadšením. Jaromír Jágr na tom není zdravotně příliš dobře a nevíme, jak dlouho ho na ledě uvidíme. Každopádně je to problém a také otazník, který může s Kladnem pořádně zacloumat.

Sparta má lepší tým a Kladno před měsícem porazila doma 6:2. Na zápas jsme se dívali přímo na stadionu a věříme, že si i dnes odveze tři body. Nebude to tak jednoznačné, ale na vítězství to bude stačit.

PS.: V tomto parádním období chceme poděkovat všem, kteří se neotočili, když se nám nedařilo v říjnu a pár tipů nevyšlo. Tady můžete vidět, že to myslíme vážně a dáváme do toho vše. Sázení však není jednoduchá záležitost, ale kdo je s námi dlouhodobě, tak už ví, co může čekat.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.