TIKET: Extraliga se vrací! Sázíme dva zápasy

I když už se vláda předvedla dost a nikdo neví, co bude zítra, tak to i tak vypadá, že se start profesionálních soutěží opravdu uskuteční. To je skvělá zpráva pro celý portál extraliga.net, kde máme rozjetou samotnou sezonu i několik projektů.

Jelikož se dá jen těžko odhadovat, jak na tom samotné týmy jsou, i tak si dnes vsadíme tipy, které vkládáme do sekce tipy zdarma. Pozorně jsme sledovali start ligy a nějaký ten názor jsme si již stihli udělat. K tomu jsme oslovili kamarády v klubech a samou nedočkavostí si vsadíme už dnes tiket a oslavíme návrat Extraligy.

První duel se dnes bude hrát už od půl druhé, kde přivítá Sparta Pardubice. Pražané dokazují, že letos budou patřit k těm nejlepším týmům a mají to složené opravdu dobře. Jistě si pamatujete, kdy dokázali doma porazit rozjetý Liberec (měsíc zpět) a ještě před ním také Zlín (oba výsledky 3:0). To byly zatím dva zápasy, které Sparta doma absolvovala a jasně dominovala. Ani venku se neztratila a přivezla plný počet bodů z Varů i Litvínova. Naopak Pardubice prohrály rovnou tři zápasy ze čtyř. Nestačili na Zlín, Liberec a ani Olomouc. Menší záblesk přišel s Plzní (vítězství doma v prodloužení), ale nutno dodat, že Plzni to tam vůbec nesedlo.

Oba mančafty budou jistě natěšené, ale zde si musíme zahrát jedničku. Pokud by Pardubice z Prahy něco odvezly, pro nás to je překvapení.

Druhý zápas se odehraje v devatenáct hodin, kde uvidíme jistě parádní hokej. Třinec přivítá Brno, které do ligy naskočilo teprve nedávno. Nejdříve si doma připsali vysokou porážku s Plzní a následně uhráli vítězství po nájezdech proti slaboučkým Budějovicím. Jejich hra ukazovala nedostatky. Naopak Třinec to zvládl s Vary i v Litvínově a po dvou zápasech má šest bodů. I zde se přikláníme k tipu na čistou jedničku, protože (i když to jako fanoušci Komety neradi říkáme) Brno už není to, co bývalo v minulých letech.

Berte prosím na vědomí, že se jedná o “restart” Extraligy. Sparta i Třinec na nás působí i v těchto podmínkách zkrátka lépe a věříme, že si oba týmy připíšou vítězství. Nemusí to však tak být a tato víkendová Extraliga nám spíše napoví, co můžeme v dalších kolech očekávat. Přizpůsobte tomu vklady a pokud nechcete zbytečně riskovat, vyčkejte na příští týden, kde už budeme vědět více. My si však dnes s radostí zahrajeme.

 

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.