Tip na utkání Open Air Drážďany: HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha

A je to tady! Utkání Open Air HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha se odehraje již dnes na fotbalovém stadionu v Drážďanech. Zápas pod otevřeným nebem slibuje pořádnou bitvu, na kterou se chystá i slušná fanouškovská základna. Kapacita je až 32 tisíc diváků.

Poprvé v historii se uskuteční Winter Classic za hranicemi České republiky. V minulosti se o tuto speciální akci postaraly týmy Brna, Pardubic a právě Litvínova. Dnes tedy opět můžeme přepsat historii a my věříme, že bitva bude mít náboj. Těžko se zde tipují výsledky, jelikož nikdy nevíme, jakého počasí se dočkáme. Malou nápovědou je však poslední vzájemný zápas, který odehrály tyto dva týmy den před Silvestrem a Sparta doma zvítězila 8:4.

Poslední vzájemný duel (čtvrtý) v této sezoně mezi Spartou a Litvínovem je tedy sváteční. Pražané jsou na prvním místě, Litvínov na předposledním, ale tyto řežby nemají favorita. Právě Litvínov vždy uměl Spartě zatopit, pouze 30. prosince se to nepovedlo. Rozhodla chvíle, kdy dal Litvínov branku na 1:3, ale rozhodčí ji neuznal a následně se hra otočila. Zbylé dva duely v tomto ročníku skončily remízou.

Sparta je favoritem, ale za 1.70 tento tip hrát nebudeme. Jelikož si chceme utkání užít, dáme si pouze sázku, že Jakub Petružálek získá kanadský bod. Start sezony mu příliš nevyšel, nyní pravidelně boduje, předvádí parádní výkony a táhne v první lajně Litvínov. Aby sázka vyšla, tak stačí, aby si připsal alespoň asistenci. Záleží hodně na počasí, ale věříme, že to tam dnes bude padat. Příjemnou zábavu!

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.