Tipy na hokej a nedělní speciál Extraligy. Připravili jsme tiket s výhrou 100 000,- Kč

Tak trochu neobvykle jsme si připravili nedělní speciál, ve kterém naleznete více tipů na nedělní kolo Extraligy. Předem chceme upozornit, že se jedná o tipy zdarma, proto je pouze na vás, zda se inspirujete a vsadíte. Minulý rok jsme toto praktikovali jednou za dva týdny a docela se nám dařilo. Vybrali jsme čtyři zápasy, u kterých vždy krátce napíšeme, proč si myslíme, že by měl náš tip vyjít. Berte to jako zpestření, jelikož všichni víme, že může vyjít vše i vůbec nic. Týmy nebudeme nějak více představovat, toho již bylo dost, ale budeme vybírat podle toho, co už jsme měli možnost vidět. Jdeme na to 🙂

HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
Litvínovu jsme věřili v pátek doma proti Pardubicím. To ale nevyšlo a prohra 1:2 překvapila sázkaře. V prvním kole porazil doma Litvínov Kometu Brno a tyto výsledky svědčí o tom, že opět budou jako na houpačce. Litvínov se už dlouhodobě nedá považovat za spolehlivý tým (co se sázení týče), proto se mu v budoucnu raději budeme vyhýbat. Dnes ale zajíždí na led silného Třince, který ze čtyř zápasů porazil pouze Kladno. Prohráli v Brně, Vítkovicích i na Spartě a nyní se vrací domů, kde jako obhájci titulu musí zabrat a konečně zvítězit. Litvínov se sice umí kousnout, ale hala požene při neděli kvalitnější Třinec pro tři body. Volíme tedy Třinec (pro odvážnější lze zkusit i handicap).

HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
Pardubice získaly první tři body proti Litvínovu, což jsme psali výše, ale jinak prohráli doma proti Varům a v prvním kole si je vychutnala Boleslav. To Hradec zaváhal pouze Liberci, kde byl ale lepším týmem, jinak porazil Kladno a v minulém kole dokonce Plzeň. Podle hry to vypadá, že máme dalšího velkého favorita v boji o titul. Kvalita kádru i dosavadní hra je na straně hostí a kurz 2.35 tomu dodává odhodlání. Kurz na neprohru 1.51 pak zcela jistě bereme.

HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín
Zlín zatím nemá ani bod a aby ho získal dnes? To bude velmi těžké. Vary, Vítkovice i Olomouc už obrali Zlín a poslali až na patnáctou příčku. Tým výrazně oslabil a asi se bude na této pozici více zdržovat. Plzeň měla na úvod těžký los a v minulém kole ještě prohrála po velkém boji v Hradci. Pokud doma nezůstanou tři body, můžeme mluvit o překvapení. Tip: 1!

Rytíři Kladno – HC Vítkovice Ridera
Další velká zkouška pro Kladno, které zatím vše prohrálo. Ani dnes nemůžeme jinak a volíme výhru hostí. Vítkovice v posledním duelu v prodloužení prohrály s Libercem, ještě před ale porazily Třinec a Zlín. I když se Kladno bude hodně snažit a zkusí to jinak, vidíme zde tip 2 v překrásném kurzu 1.80.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.