Tipy na hokej (Extraliga 17. kolo)

Letošní ročník Extraligy je opravdu vyrovnaný a takhle narvanou tabulku jsme neměli už hodně dlouho. Vždyť od prvního do osmého místa je rozdíl pouhých šest bodů, tudíž není divu, že se třeba první Liberec propadl až na sedmou příčku. Výsledky jsou jako na houpačce, ale i tak si zkusíme zdůvodnit utkání, která nás čekají tuto neděli.

Karlovy Vary – Olomouc
Vary jsou asi největším překvapením Extraligy a momentálně drží pátou příčku. Vypadá to, že si to tam sedlo a na hru se dá docela dívat. Zaváhání přišlo v pátek na Kladně, kde prohráli 4:2, ale do dnešního utkání s Olomoucí jdou jako favoriti. Olomouci se totiž nedaří a z posledních deseti duelů má devět porážek. Podle formy i předvedené hry jsou dnes Vary favoritem, minulé týdny nám však ukázaly, že to nemusí být tak jasné.

Zlín – Plzeň
Plzeň neměla v minulých kolech snadný los, ale vypořádala se s tím dobře. Tým táhne skvělý Gulaš, který má už 32 bodů. Za ním je pak Birner s 21. Zlín je přesná ukázka nevyzpytatelného týmu. Dokázal třeba porazit Brno v poměru 0:7. Následně rozstřílel Mladou Boleslav 4:0, pak zase prohrál doma s Vary 1:4. Výsledky, které zkrátka nevymyslíte. I tak se dnes přikláníme k sázce vítěz bez remízy Plzeň.

Vítkovice – Kladno
Ve Vítkovicích to vypadá, že budou hodně rádi za střed tabulky. Tým není tak silný jako v předešlých letech, ale pokud zde srovnáme duel s Kladnem, budeme se řídit podle prvního vzájemného utkání tento rok. Asi si také pamatujete zápas, kdy Vítkovice vedly na Kladně 0:2 ještě v šestnácté minutě třetí třetiny, duel pak ale skončil remízou. Uvidíme, jestli dnes odčiní tento fail a zvítězí v kurzu 1.80.

Pravdou je, že nyní nedáváme moc tipů, ale je opravdu těžké v tomto období něco vymýšlet. Kdo nás však sledoval v minulých letech, dobře si naše kvality uvědomuje. Dobře víme, že když máme záporný měsíc, “Čechy sázkaře” to odradí. Každý čeká ihned miliony a my se popravdě nedivíme. Vše kolem nás (média, novinky, bankovní nabídky) je podáváno, jak když to nese zlatý tác. Časem však každý přijde na to, až si to zkusí třeba někde jinde, kdo to zde myslel dobře.

Hodně lidí nám také psalo, proč jsme nevěděli o tom, že Pardubice mají virózu. My to věděli, ale také to ví ihned sázkové kanceláře a jdou s kurzy dolů. Buď vám sázku nevezmou nebo klidně stornují. Nemyslete si tak naivně, že vás nechají pohodlně vsadit kurz 1.90 a pak teprve postaví juniory. Moc dobře za ty léta víme, že tento byznys sázkových kanceláří myslí na sázkaře jako poslední.

Kdo by měl dnes cestu na Sparta – Brno, ať se ozve, budeme tam!

Získejte nejúspěšnější PREMIUM tipy na 3 měsíce za akční cenu 3 900 Kč 8 700 Kč a vyhrávejte s námi celou sezónu! I letos garantujeme zisk! Pokud nevyděláte, vrátíme vám poplatek!

Opět budeme celou sezónu PREMIUM členů poskytovat telefonickou podporu. Těšit se můžete i na tradiční vánoční večírek (v Praze i Brně), kde si můžete dát pivka, kolik hrdlo ráčí. Stejně jako předešlé sezóny, i v nové sezóně oceníme, když se k nám připojíte na některém ze stadionů a pokecáte s námi nejen o sázení.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net

Ještě neodcházejte!

Tip ZDARMA na další kolo!