Tipy na hokej! Tiket a analýzy na Extraligu

Jen málokdo by řekl, že Kladno porazí Liberec. Neskutečných 35 tisíc tiketů na Tipsportu věřilo Tygrům, kteří do včerejšího dne neprohráli. A co teprve ostatní sázkové kanceláře? Jak jsme již dříve psali, nemáme rádi zápasy, které se zdají být jasné a kurz na ně padá ihned po vypsání. Máme zkušenost, že ty nejsázenější zápasy a tutovky nevychází.

Podobné “tutovky”, jako byla ta včerejší, se vyskytují zhruba jednou za dva týdny. Také jsme volili Liberec v kurzu 1.90 ihned po vypsání, ale jelikož nikdy nevíte, co v tom je, naše vklady jsme nijak nezvyšovali. Ono je těžké sázet na Kladno, které se na každý bod velmi trápí a pokud někomu jde o peníze, musel volit taktéž Liberec. V tomto případě to ani jinak nešlo. Tip nevyšel, což je normální a pokračujeme dále. Každopádně nám nad tímto zápasem zůstává mnoho otazníků.

Dnes se podíváme na osmé kolo Extraligy, kde nás čeká sedm zápasů. Všimli jsme si, že se vám minule líbil pokus s tiketem, proto jsme se rozhodli, že si dáme dnešek takový odpočinkový a ke každému zápasu napíšeme, jak to vidíme. Je pak na vás, zda se inspirujete. Zápasy nějak detailně rozebírat nebudeme.

Třinec – Karlovy Vary: Domácí jsou jasní aspiranti na titul. Vary sice nehrají vůbec špatně, ale dnes je téměř povinnost tohoto soupeře porazit. V Třinci se vždy hraje velmi špatně a v plné aréně by měly dnes zůstat všechny body. Kurz na výhru domácích je 1.40, sázka v handicapu se pak zdá být zajímavější.

Liberec – Olomouc: Po včerejší blamáži na Kladně se hned přesouvá Liberec domů, kde hostí Olomouc. Ta je určitě kvalitnější než Kladno a nejspíš trochu pozlobí. Ať už v tom včera bylo cokoliv, Liberec by měl včerejší potupnou porážku odčinit, usmířit si fanoušky a zvítězit. Přikláníme se k výhře domácích, ale kurz 1.50 není dostačující.

Plzeň – Vítkovice: Od Vítkovic jsme čekali ještě maličko více. Umí překvapit i vyhořet a záleží dnes jen na Plzni, jak se rozjede. Domácí by měli vyhrát, zajímavá sázka v kurzu 1.65 je, že padne alespoň 5 branek. To by mohlo být dobrou volbou, protože hra bude otevřena od samotného začátku a oba týmy mají v útoků natolik zkušených hráčů, aby to tam napadalo.

Kometa Brno – Zlín: Tady je to jasná záležitost pro Kometu, která by si měla připsat doma výhru. Zlín však umí překvapit a nedá kůži lacino. Jednička by zde však měla být.

Litvínov – Mountfield HK: O Litvínovu jsme toho už napsali, že by to bylo pomalu na celou knihu. Hráče má, ale trápí se. Hradec nyní dvakrát prohrál a chtěl by bodovat. Sázka na vítěze bez remízy na dvojku je jasnou volbou v kurzu 1.80. Pokud se pak podíváme na branky, střelnice se zde nejspíše neotevře. Tuto sázku však nemáme rádi, protože dva rychlé góly změní všechny předpoklady.

Pardubice – Kladno: Pardubice konečně vyměnily trenéra a potřebují body jako sůl. Kladno může být po včerejšku unavené a jak už to ve sportu bývá, po úspěchů přichází i pád. Dočkáme se překvapení, nebo bude očekávaná jednička?

Mladá Boleslav – Sparta Praha: Boleslav je první, ale nebude to mít lehké. Naposledy porazila doma Spartu v přátelském utkání ped měsícem, ale duel byl vyrovnaný. Podle tabulky to sice nevypadá, mančafty jsou si však podobné. Zde si dovolíme vynechat, protože si myslíme, že Sparta se brzy odrazí. Stačí jen začít proměňovat šance, které vždy má….

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.