Tipy na hokej zdarma! Dnes sázíme favority

Již dnes nám pokračuje Extraliga, kde jsme si pro tip zdarma vybrali combo tiket, kam vložíme dva zápasy. Extraliga je letos velmi vyrovnaná a o překvapení není nouze. Z pohledu atraktivity je to určitě dobře, ze sázkařského hlediska už příliš ne. I tak se dá ale říct, že se nám daří. Dnešní tiket dá kurz 2.10!

Prvním zápasem, který si na tiket dáme, je Plzeň proti Kladnu. Plzeň je momentálně třetí a hraje parádní hokej. Naposledy však doma prohrála ostudně s Olomoucí 0:3 a už jen kvůli tomu budou chtít dnes zabrat. Že to byla náhoda, to potvrdil následující venkovní zápas, při kterém porazili Vítkovice 0:5. Nedá se říct, že bychom Kladnu nevěřili. Je téměř ve středu tabulky a hra se zlepšuje, ale dnes to podle nás nezvládne. Dalším důvodem, proč sázíme dnes domácí, je vzájemný zápas, který jsme viděli před měsícem. Plzeň vedla na Kladně 0:3, ale ještě dokázala prohrát. Dobře tak ví, co může čekat, soupeře tentokrát nepodcení a my věříme, že dnes nedopustí překvapení a uvidíme čistou jedničku.

Druhým zápasem, který vložíme na tiket, je Liberec proti Pardubicím. Domácí byli dlouhou dobu na prvním místě v tabulce, následně však několikrát prohráli a propadli se na osmou pozici. Reprezentační pauza jim pomohla jako sůl, protože od té doby mají sedm výher v řadě. Věříme, že si poradí i s dnešním soupeřem, který je na poslední příčce. Liberec taktéž před měsícem vzájemný zápas prohrál a dnes je pravý čas na odplatu.

Zápasů bychom dnes vybrali i více, ale myslíme si, že dva budou stačit. Kurz přes 2 je také solidní a věříme, že favorité dnes zvítězí. Pro PREMIUM členy dnes odesíláme také tip. Ať se daří!

Po roce opět můžete využít jedinečnou akci a získat nejúspěšnější PREMIUM tipy na celý rok za akční cenu 3 900 Kč 10 000 Kč. Zaberte si jedno z 200 volných míst a vyhrávejte celou sezónu! I letos garantujeme zisk! Pokud nevyděláte, vrátíme vám poplatek!

Opět budeme celou sezónu PREMIUM členů poskytovat telefonickou podporu. Těšit se můžete i na tradiční vánoční večírek (v Praze i Brně), kde si můžete dát pivka, kolik hrdlo ráčí. Stejně jako předešlé sezóny, i v nové sezóně oceníme, když se k nám připojíte na některém ze stadionů a pokecáte s námi nejen o sázení.

AKCE KONČÍ AŽ SE OBSADÍ VŠECHNA MÍSTA, NEJPOZDĚJI 30. 9. 2020

VOLNÝCH MÍST: 8 / 200

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.

Informace k tipům ZDARMA

Povedlo se!

Tipy zdarma najdete přímo tu na webu, když pro Vás budeme mít  extra tip navíc, zašleme Vám ho na email, který jste právě zadali.

Tipy ZDARMA v mobilu

1) Stáhněte si mobilní aplikaci TELEGRAM
2) Přidejte se do skupiny EXTRALIGA

Přejeme hezký zbytek dne,

Tým Extraliga.net