Pokud vás baví hokej a hledáte slušné tipy, jste na správné adrese. Portál Extraliga.net nabízí tipy zdarma každý den. Věnujeme se pouze české lize a každý tip doplňuje i analýza, která obsahuje důležité informace. Jak dlouho už tu jsme a co vše pro vás děláme?

Jsme čtyři kamarádi z Brna, které vždy bavil hokej. Tři jsme ho dokonce hráli, ale všichni jsme přestali a věnujeme se klasické práci. Dva z nás už mají rodinu a děti, ale co si neodpustíme, to je hokejový zápas alespoň jednou za čtrnáct dní. Před ním se vždy jako správní fanoušci sejdeme u piva, kde probíráme všechny radosti, strasti, ale také naší Extraligu.

V roce 2015 přišel nápad založit stránku, která bude dávat tipy na hokej. Také sem vlastně přenášíme naše zjištěné informace v podobě analýz. Je to sázení, ne vždy to musí vyjít a tip je tip, ale naší hlavní výhodou je stabilita a výsledky. Už dobře víme, že se musíme věnovat pouze hokeji a také to, že nemusíme sázet každý den nesmysly. Stránka nás neživí, bereme jí jako mírný přivýdělek a především jako zábavu. Pocit, že budujeme něco, co má smysl, je k nezaplacení. Řadu z vás jsme i potkali a určitě nelitujeme. Co vše Extraliga.net nabízí?

Můžete využít naše tipy zdarma, ke kterým píšeme i analýzy. Snažíme se navazovat, tudíž týmy představíme na začátku sezony a následně už vás tím nezatěžujeme. Snažíme se vždy uvést hlavní důvody a myšlenku, proč by měl tip vyjít.

Pro ty, kteří se chtějí sázením živit a berou ho vážně, jsme zavedli sekci PREMIUM. Můžete si pořídit členství na měsíc, kdy obdržíte kolem 15-20 tipů. Snažíme se zbytečně neriskovat a posíláme tipy, kterým opravdu věříme. Nezapomínejte však, že každý zápasy začíná od nuly a tutovka prostě neexistuje.

Nikdy také nezapomínejte, že sázení je bruslení na tenkém ledě. Je to hazard a vy musíte mít především správně nastavenou hlavu. Pak už se zde dají vymýšlet zajímavé věci.

Pořídit členství za 1 500,- Kč na měsíc
(obdržíte 15-20 tipů)

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.