Tipy na hokej zdarma každý den! To je Extraliga.net

Pokud vás baví hokej a hledáte slušné tipy, jste na správné adrese. Portál Extraliga.net nabízí tipy zdarma každý den. Věnujeme se pouze české lize a každý tip doplňuje i analýza, která obsahuje důležité informace. Jak dlouho už tu jsme a co vše pro vás děláme?

Jsme čtyři kamarádi z Brna, které vždy bavil hokej. Tři jsme ho dokonce hráli, ale všichni jsme přestali a věnujeme se klasické práci. Dva z nás už mají rodinu a děti, ale co si neodpustíme, to je hokejový zápas alespoň jednou za čtrnáct dní. Před ním se vždy jako správní fanoušci sejdeme u piva, kde probíráme všechny radosti, strasti, ale také naší Extraligu.

V roce 2015 přišel nápad založit stránku, která bude dávat tipy na hokej. Také sem vlastně přenášíme naše zjištěné informace v podobě analýz. Je to sázení, ne vždy to musí vyjít a tip je tip, ale naší hlavní výhodou je stabilita a výsledky. Už dobře víme, že se musíme věnovat pouze hokeji a také to, že nemusíme sázet každý den nesmysly. Stránka nás neživí, bereme jí jako mírný přivýdělek a především jako zábavu. Pocit, že budujeme něco, co má smysl, je k nezaplacení. Řadu z vás jsme i potkali a určitě nelitujeme. Co vše Extraliga.net nabízí?

Můžete využít naše tipy zdarma, ke kterým píšeme i analýzy. Snažíme se navazovat, tudíž týmy představíme na začátku sezony a následně už vás tím nezatěžujeme. Snažíme se vždy uvést hlavní důvody a myšlenku, proč by měl tip vyjít.

Pro ty, kteří se chtějí sázením živit a berou ho vážně, jsme zavedli sekci PREMIUM. Můžete si pořídit členství na měsíc, kdy obdržíte kolem 15-20 tipů. Snažíme se zbytečně neriskovat a posíláme tipy, kterým opravdu věříme. Nezapomínejte však, že každý zápasy začíná od nuly a tutovka prostě neexistuje.

Nikdy také nezapomínejte, že sázení je bruslení na tenkém ledě. Je to hazard a vy musíte mít především správně nastavenou hlavu. Pak už se zde dají vymýšlet zajímavé věci.

Pořídit členství za 1 500,- Kč na měsíc
(obdržíte 15-20 tipů)

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.