Úřadující mistr to s obhajobou myslí vážně: Mountfield HK – HC Oceláři Třinec

Kde je ten stabilní Hradec, který hrál ze zajištěné obrany a přesně věděl, kdy vyrazit do útoku a vstřelit branku? Na takovou otázku si jistě neodpovídáme pouze my, ale i vedení tamního klubu. Výsledky jako na houpačce, poslední prohra doma se Zlínem tomu dala korunu a začalo se velmi vážně mluvit o odvolání trenéra Martince. Fanoušci i hráči se však postavili za něj a vypadá to, že dostane ještě šanci. Hodně vážně se začalo spekulovat o náhradě – Růžičkovi, který skončil minulý ročník v Chomutově a je nyní bez práce.

Jak na tom však doopravdy Hradec je, to se zjistí dnes. Čeká nás totiž zápas Mountfield HKHC Oceláři Třinec. Měření těchto celků jsme již měli šanci vidět zhruba před měsícem, kdy Třinec doma přejel Mountfield 4:0. Že chce Třinec titul obhájit, to dokazuje jasně svými výsledky. V třinácti zápasech nasbíral 24 bodů a je z toho aktuálně první příčka. Naposledy vyřídil Liberec v poměru 5:2.

Podle toho, co jsme měli možnost sledovat, se nám líbí více hostující tým. Jenže Hradec by měl zabrat, protože jestli chtějí dosavadního trenéra na lavičce, musí přijít nějaké výkony a viditelné zlepšení. To však není práce na den a i tak budeme volit podle aktuální formy. Vítězství bez remízy pro Třinec v kurzu 1.95 je naším dnešním tipem zdarma.

Po přijetí platby odesíláme potvrzení a následující kolo už i tipy s analýzou na e-mail. Doba členství se počítá od prvního obdrženého tipu. Telefonicky se také můžeme spojit přes aplikaci WhatsApp. Pokud máte cestu na nějaký stadion a chcete se k nám připojit, dejte nám klidně vědět. Tipy poskytujeme od roku 2016 a na extraliga.net můžete dohledat celou historii. Můžete nás také potkat osobně na hokeji. 

Po zakoupení členství kontrolujte prosím i složku spam a hromadné. Tipy odesíláme s dostatečným časovým předstihem, občas se však může stát, že nedorazí do doručených.

Tip ZDARMA na další kolo!

Extraliga.net - Kdo jsme a co nabízíme?

Za Extraliga.net stojí zkušení sázkaři, kteří se specializují jen a pouze na nejvyšší hokejovou ligu v ČR – Extraligu. Naším cílem je, abyste dostávali ty nejlepší tipy. Máme k tomu vše, co potřebujeme. Znalosti, zkušenosti, konexe a skvělý tým, který je schopen produkovat ty nejkvalitnější sportovní analýzy v republice. Jsme parta, která sleduje hokej a už od dětství se zajímáme o Extraligu. 

Tipy zdarma

Prodlouží Vary sérii?

Co kolo Extraligy, to nějaké větší překvapení. My však zatím vzdorujeme a dá se říct, že si i vedeme. Dnes se podíváme na zápas Mladá

Přečíst »
O nás

Někteří z nás hokej i hráli, proto máme plno známostí po celé republice. Každému se v dnešní době hodí přivýdělek, který vlastně hledá v tom, co dělá nejlépe. A pokud to dokážete spojit s tím, co milujete, úspěch se brzy dostaví. Neručíme za tipy a neslibujeme nemožné, ale pokud něco děláme, tak na 100% a s tím nejlepším úmyslem. Řídíme se heslem: “Co dáš, to dostaneš!,” vše se totiž každému jednou vrátí. Prostě si po práci (někteří ještě po škole) rádi sedneme k pivku a pokecáme raději o hokeji než o politice. To se pak snažíme přenést sem na web Extraliga.net.

Nějaké chyby a mouchy to má, snažíme se však neustále zlepšovat. Analýzy a tipy na Extraligu jsme dělali tři roky zdarma a vybudovali jsme slušnou základnu fanoušků. I nadále budeme poskytovat na každé kolo Extraligy jeden tip zdarma. Naleznete ho vždy na úvodní stránce. Od sezóny 2019/2020 jsme přidali i PREMIUM členství.

Nehrajeme si na borce a neplácáme se po ramenou, jak jsme perfektní. Čekejte od nás férové a slušné jednání, které bude podloženo kvalitními výsledky. Nesnášíme svět “Instagramu” a rádi si vše řekneme do očí. Fandíme Kometě a pohybujeme se převážně v Brně. Za prací pak cestujeme i do Prahy, což občas spojíme s návštěvou O2 areny a Spartičky. Rádi poznáváme nové lidi a otevíráme se novým věcem. Neočekáváme nic, ale vážíme si všeho. Máte dotazy? Napište.

Kontakt: tym@extraliga.net

VIP spolupráce

Máš větší kapitál a chceš VIP nabídku spolupráce? Zadej e-mail, ozveme se!

Kontakt

tym@extraliga.net

tym@extraliga.net

      

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+ | Obchodní podmínky | | Copyright © 2017 EXTRA LOTS, L.L.C.